NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


GWF PROJECT

13. července 2017 v 11:07 | Ritsu-kun

AKTUALITY · WEB · FACEBOOK · ASKNahoře naleznete odkazy na různé stránky GWF projetku společně s odkazem na rubriku AKTUALITY, kde najdete všeobecné informace o tom, co zrovna dělám.
O co se tedy vlastně jedná? GWF je zkratka pro Gacha World Fanfiction, z čehož již lze poznat, že původně šlo o stránku s fanfikcemi na hru Gacha World, fanfikce se však díky podnázvu Lunime Games Fanpage rozrostly a staly se fanouškovskými příběhy s tématikou všeobecně všech Lunime Games. Postupem času se projekt rozrostl ještě víc a dnes představuje, troufnu si říct, největší českou fanpage zabývající se Lunime Games, přes tradiční fanfikce, fanarty apod. až po blog představující českým fanouškům aktuální novinky ze světa Lunime Games.
Osobně nevím o nikom jiném, který by na české scéně něco takového dělal, tudíž jsem myslel, že bych mohl mít u tohoto projektu nějakou odezvu. To se tak úplně nestalo, přesto stále Lunime Games miluji a i pokud GWF Project nikoho neosloví, hodlám s tím pokračovat alespoň sám pro sebe. Kdo ví, třeba tím položím základní kámen ucelené komunity českých fanoušků těchto okouzlujících mobilních her.
~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.