NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Jedu na Advík! | OSTATNÍ

26. července 2017 v 13:13 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Tak už se nám to blíží. Přichází Advík. Letos to bude první Advík, kterého se zúčastním, takže jsem docela natěšený :33
Na druhou stranu asi víte, co to znamená. Další čtyři dny bez nové kapitoly Zvuku koruny :/
Každopádně nesmutněte, víte, že nové kapitoly budou hned, jak se vrátím :)

A teď trochu blíž k Advíku... Klasická otázka, potkám tam někoho? (otázka vypuštěná do větru, když tu nikdo není, ale co už)
Když vidím všechny ty cosplay plány na Advík, zase mě mrzí, že žádný cosplay nemám TTwTT. Respektive mám Aie, ale... pořád mám dilema, jestli ho s sebou brát, když je v tak příšerném stavu. Když už, tak bych vzal jenom paruku a udělal nějakou civil verzi, jelikož zaprvé to, co na něho mám, vypadá otřesněji než ta špatně ostříhaná paruka a zadruhé se bojím, aby mi v tom nebyla zima (měl bych udělat jeho Poison Kiss verzi, v tom by mi zima nebyla xDD).
Vzal bych raději civil verzi Naie, ale přesto, že tu paruku mám už snad rok, nenašel se nikdo ochotný mi ji ostříhat. Když už jsem v tom, asi bych vám tu někdy mohl objasnit, jak jsem na tom vlastně já a cosplay.
Poslední možnost byla přijít tam v trošku... steampunk stylu. Měl jsem takový kostým na posledním zvonění. Vypadalo to celkem dobře, ale... to líčení by mě asi zabilo. Musel bych to jedině vymyslet nějak trošku jinak a bez líčení :D

Shrnutí: Pokud mě budete na Advíku hledat, najděte buď Mikaze Aie s tou nejhůř ostříhanou parukou v historii cosplaye nebo týpka se steampunk kloboučkem a pokud nevyjde ani jedno, tak budu mít nejspíš neko uši s ocasem jako každý druhý, takže mě nenajdete :P

Nuže, tímto se s vámi prozatím loučím ^-^

~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.