NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


PROJEKT STAY WOLF

13. července 2017 v 11:04 | Ritsu-kun

AKTUALITY · HRÁT · FACEBOOKOVÁ SKUPINASTAY WOLF je RPG hra o vlcích, která je mým skromným dílem. Výše najdete odkaz na samotnou hru a také na facebookovou skupinu shromažďující hráče této RPG. Též se můžete podívat do aktualit, abyste zjistili na čem právě pracuji a jestli se v současné době věnuji něčemu konkrétnímu na STAY WOLF.
Pro případné zájemce o hru přidám krátké shrnutí, o co se vůbec jedná:
Svět nás vlků se změnil. Kvůli nebezpečným lovcům jsme na sebe čím dál častěji byli nuceni brát lidskou podobu, která nás ochránila před zabitím. Postupem času se někteří rozhodli, že odejdou do lidských měst, kde se pod lidskou maskou pokusí prožít spokojený život. Přece jen, jak se říká, pod lampou bývá největší tma.
Trend soužití s lidmi se rozmohl natolik, že dnes se vlci dělí na dva tábory - lesní vlky a vlky městské. Lesní vlci se odmítají zřeknout svých instinktů, které velí, že vlk patří do lesa. Žijí své zvířecí životy ve smečkách a schovávají se před lovci. Městští vlci tráví většinu svého života v lidské podobě. Snaží se souznít s lidskou společností, aniž by odhalili své tajemství, přestože vnitřní boj s vlastní přirozeností je pro ně občas skutečně náročný.
~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.