NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Smrt přichází | PŘÍBĚHY

13. července 2017 v 23:56 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Chci se za dnešek hrozně omluvit, jelikož zase jednou nevyšla nová kapitola Zvuku koruny. Má omluva? Zkrátka mi nebylo dobře, celý den jsem ležel v posteli a neměl na takové povinnosti ani pomyšlení (ale každodenní odměny ve Staywolfku jsem rozdal, zajímavé, že? :D).
Jsem dneska kvůli tomu fyzickému stavu i psychicky takový rozhozený a prostě to nešlo. To neznamená, že jsem dneska nedělal vůbec nic. Díky své poněkud zvláštní náladě jsem sepsal sbírku pěti pohádek, avšak tyhle pohádky bych možná malým dětem nečetl.
Ještě musí projít rukama mého neoficiálního beta čtenáře :D a podle jeho rozsudku uvidím, zda je vůbec má cenu zveřejňovat.
Abych vás zlehka uvedl do děje. Každá pohádka vypráví o něčem poněkud jiném, ale všechny mají něco společného - krev, vraždy a násilí... jo a také malého plyšového králíčka. Každá pohádka je jinak dlouhá. První je asi nejdelší, poslední je výrazně kratší, než předchozí čtyři. Pohádky mají mezi sebou zvláštní propojení a skrývají v sobě mnoho utajených faktů, které jsou tam pouze více či méně naznačené. Otázkou zůstává, zda dokáže některý z čtenářů odhalit všechna tajemství, která pohádky ukrývají.
Z hlediska stylu psaní jsou všechny pohádky založené převážně na principu opakování klidně i celých dlouhých pasáží pouze s lehčími obměnami.
Na konec bych možná ukázal cover, který už jsem se pokusil sesmolit.
Sbírka by se jmenovala Shi ga kimasu aneb Králičí pohádky.


~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cosmetic-world cosmetic-world | Web | 14. července 2017 v 0:03 | Reagovat

Ten obal ne takový strašidelný podle toho co jsi popsal😁

2 Ritsu-kun Ritsu-kun | 14. července 2017 v 0:09 | Reagovat

[1]: Děkuji za názor, ale já osobně cítím, že se to k atmosféře těch pohádek celkem dost hodí :D . Když tak můžeš posoudit později, pokud tu sbírku vydám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.