NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


ZÁCHRANNÁ STANICE ESPERA

13. července 2017 v 16:23 | Ritsu-kun

HRÁT · FACEBOOKOVÁ SKUPINA


Záchranná stanice Espera je (ART)RPG hra. Nejedná se o klasické RPG, kde byste si vytvořili postavu a hráli za ni s ostatními hráči. Tato hra se spíš blíží klasické ARTRPG, jaké jsou k nalezení na deviantartu, pouze rozšířené o možnost, že místo kreslení můžete také psát. Kdo neví, o co v takových ARTRPG hrách jde... je zkrátka vymyšlen nějaký zvířecí druh, má svůj příběh, minulost, druhy, poddruhy... Většinou to bývá velmi propracované. Takový hráč je zkrátka umělec, který zatouží ve svých dílech také tento druh používat a tak se přidá k oné ARTRPG, kde za určitých podmínek získá svého tvorečka, který je následně z hlediska autorských práv jeho a může jej dle libosti používat. Získávání tvorečků či plnění dalších úkolů, které hra nabízí, je podmíněno výtvarnou tvorbou daného člověka. Moje hra má navíc možnost místo kreslení také psát příběhy, tudíž neomezuje lidi, kteří si ve výtvarné sféře tak úplně nevěří, ale zároveň by o takového mazlíčka stáli. To sice občas nabízí i hry na deviantartu, avšak pouze v anglickém jazyce.
O jaké tvory se tedy jedná v případě mé hry?
Přikládám popis pro případné zájemce:
Svět, jak jej znáte, již neexistuje. Nacházíme se v novém světě, sedm let po velké britsko-ruské válce. Záchranná stanice Espera je organizace zabývající se péčí o magické tvory nazývané fragilové, kteří byli před válkou lidmi masově likvidováni.
Vítáme každého, kdo by se chtěl přidat k záchranně těchto kouzelných stvoření, popřípadě pouze zatoužil stát se chovatelem takového mazlíčka.
Hra je momentálně z důvodu nedostatku hráčů pozastavena!
~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.