NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Srpen 2017

Technická pauza - Dodatek | OSTATNÍ

25. srpna 2017 v 20:49 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
No... a aby těch změn nebylo málo, ještě jsem se rozhodl udělat jednu věc. Vzhledem k tomu, že celý blog i úvodní stránka knihovny jsou laděné do bílé a fialové, rozhodl jsem se předělat do bílé a fialové celou knihovničku. Kromě odkazů, které zůstávají oranžové, je nyní vše laděné do bílé a fialové barvy :)

~Ritsuka Hachidori

Technická pauza | OSTATNÍ

25. srpna 2017 v 19:00 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Dnes jsem měl velmi zaneprázdněný den. Kdyby byl někdo takový blázen, že by sledoval mé stránky každý den, mohl si povšimnout, že tam dnes byl poněkud mišmaš. Dnešek jsem totiž zasvětil technických úpravám tohoto blogu, ale také knihovničky na webnode.
Za kolaps stránek se omlouvám. Ovšem nyní bych se vám rád pochlubil s tím, co vše jsem dneska dal do kupy :)

BLOG


Na blogu jsem předělával základní rubriky. Měnil jsem obrázky, které je doplňovaly, na něco, co je bude lépe vystihovat a hlavně to nebudou random obrázky z googlu, ale skutečně moje dílo. Podobnou změnu plánuji i u rubriky "COSPLAY", ale to bude muset počkat, až budu mít nějakou použitelnou fotku svého cosplaye xDDKNIHOVNA


V knihovně nebyly ty změny až tak obrovské, ale zase jich bylo o něco více. Ve stručnosti... přidal jsem do knihovničky dva plánované příběhy, které tam z nějakého důvodu chyběly, rozšířil některé příběhy o další informace (zajímavosti, jiné verze coverů a podobné blbůstky) a trošičku jsem si pohrál se záhlavími některých příběhů, kde bylo automatické oříznutí, které dělá webnode, skutečně příšerné (lze hezky vidět třeba u Zvuku koruny nebo Souhvězdí Kassiopeia).
~Ritsuka Hachidori


Fantazie pracuje | PŘÍBĚHY

25. srpna 2017 v 15:12 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Asi už jste si všimli, že poslední dobou mám zase spoustu fantazie a upínat se na jeden příběh mě ničí. Pojďme se tedy stručně podívat, jak by to teď mohlo s jednotlivými příběhy vypadat...

Pozastavené příběhy:


Příběhy, které na mém wp či v knihovničce na webnode najdete jako pozastavené, zůstávají pozastavené nadále. Jen mě napadlo, že by vás možná mohlo zajímat, které mají v daleké budoucnosti možnost, že se k nim ještě vrátím, a které spíše ne.
K čemu se chci vrátit:
Zrcadlo a čas
Vlk - Lhář
Vlk - Vůdce
Kárový král
K čemu se spíš nevrátím:
Raindrop on Your Palm
Lysander a skleněná nemoc
U čeho si vážně nejsem jistý:
RATHMORE
HARU


Krvi, vlasti a múzám


Tato kniha je sbírkou básní a já nepíšu básně na lusknutí prstu. Až mě zase políbí múza a já sepíšu nějakou báseň, určitě ji do své sbírky přidám. Zrovna toto je kniha, která se bude průběžně zaplňovat celý můj život.


Zvuk koruny


Tahle část asi všechny zajímá nejvíc. Zvuk koruny rozhodně nepozastavuji, ale zkrátka se do toho příběhu nemůžu nějak zase správně dostat. Každopádně, jakmile se mi podaří najít na něj náladu, dostanete novou kapitolu.


Aritake


Vím, že tohle mělo být dílko, které budu psát, když na Zvuk koruny nebude nálada. Jenomže, jak jsem řekl, fantazie pracuje na plné obrátky a já nedokážu zůstat jenom u tohohle. Ale je to můj jediný aktivní shounen ai příběh, takže má pořád naději v mých yaoi náladičkách :D


Nové příběhy


A je to tu. Mé oficiální přiznání, že má mysl nezůstává jen u Zvuku koruny a u Aritake :D . Mám tu ještě dva nové příběhy, s nimiž vás chci seznámit.
První je Souhvězdí Kassiopeia
Toto lehce psychologické dílko je příběhem chlapce jménem Elias, který vypráví jeho imaginární přítelkyně Kassiopeia. Příběh je pouze jednorázovou povídkou, kterou již nyní můžete naleznout na mém wattpadu.
Anotace:
Kassiopeia byla bájná královna, která svou pýchou takřka přivedla vlastní zemi k zániku. Na konci své báje byla vynesena na nebe v podobě souhvězdí.
Mladý Elias stál na balkóně a upřeně hleděl na souhvězdí Kassiopeii. Té noci vyslovil své nejtajnější přání. Pyšná Kassiopeia přišla z nejhlubších koutů chlapcovy duše, aby mu jeho přání vyplnila, přestože dobře věděla, že tím způsobí v jeho životě katastrofu.

(tento překrásný cover není mým dílkem, autorka: @Stories_by_Lucy)

Druhý příběh se jmenuje Axxtron
Toto sci-fi shrnuje to, co mám já osobně na sci-fi rád. Upřímně se mi žánr sci-fi příliš nelíbí, ale existují jisté výjimky. V současné době mám příběhu plnou hlavu a je tedy pravděpodobné, že se teď budu věnovat právě jemu.
Anotace:
Lostborn se stal nadějí. Jenomže...
V době, kdy Země padla do záhuby, tři Zakladatelé přinesli přeživším město. Výsledek jejich dlouholeté práce a výzkumu. Svět, v němž půda plodí jedlé dary a voda se dá znovu pít. Svět chráněný Ohnivým polem, které nedovolí ničemu proniknout dovnitř. Ale zároveň nikomu uniknout ven.
Gabriell Brouncker žil spořádaný život ve městě Lostborn. Brzy měl být přijat na vojenskou akademii a vstoupit do armády, tak jak si to vždycky přál. Všechno se však změnilo, když jedné noci zahlédl za svým domem poblíž Ohnivého pole dívku se zvláštním výrazem ve tváři a na krku vyrytým nápisem Axxtron Verze 025.A to je vše, co bych vám pro zatím chtěl sdělit. Uvidíme, na kolik se zvládnu tohoto plánu do budoucna držet :D

~Ritsuka Hachidori

Zvuk koruny neumírá!!! | PŘÍBĚHY

17. srpna 2017 v 13:12 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Jestli mě někdo z vás nějak pravidelně sleduje na wattpadu, asi máte chuť vraždit. Většina příběhů je pozastavena na dobu neurčitou kvůli nějakému jinému nápadu, kterému jsem dal přednost. Mým aktuálním příběhem je, jak asi víte, Zvuk koruny. Jenomže... nedávno se na mém profilu objevil nový příběh pod názvem Aritake. Teď už byste mě asi zabili rádi, protože Zvuk koruny si získal větší ohlas než jakékoli mé předchozí dílo. Ovšem dovolte mi vše vysvětlit.

Ano, píšu novou knihu, přiznávám, ale... tohle neznamená, že se Zvukem koruny končím. Jenomže Zvuk koruny je skutečně namáhavý příběh a jediné, co chci, je si od toho občas trochu odpočinout. Proto jsem začal sepisovat Aritake. Ten příběh mám v hlavě už pěkných pár týdnů a nelze se ho zbavit. Nejde o žádný komplikovaný děj jako u Zvuku koruny, prostě takové klidnější fantasy, které dle mého ale také má své kouzlo.

Zkráceně řečeno Aritake není náhrada za Zvuk koruny, ale pouze odpočinkové psaní, když zrovna na Zvuk koruny nemám náladu a sílu (což v tomto týdnu bude asi často, protože rodiče mají dovolenou a to je dost vyčerpávající xD).

Snad jsem to dostatečně objasnil. Třeba si i Aritake najde svoje čtenáře :)

~Ritsuka Hachidori

I ship it... You ship it... | FACEBOOKOVÉ STRÁNKY

10. srpna 2017 v 11:25 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
V životě každého přijde chvíle, kdy už mu 11 stránek nestačí, a tak založí další stránku...
Ano, je to tak. Já neaktivní admin číslo jedna jsem si založil novou facebookovou stránku. Má to však i své plusy, jelikož jsem tím probudil své mrtvé nadšení pro fb stránky a jsem teď aktivnější i na některých starších stránkách :)

Nová stránka nese název Kouzelný svět Shounen Ai!!!
>>ODKAZ<<


Jak název napovídá, chci se tu věnovat shounen ai a různým shipům. Často z anime jako jsou OnS, Hitorijime My Hero, Hakkenden, No.6 a spousta dalších ;)

Co se týče mých aktivit na starších stránkách, relativně aktivní jsem na Anime, yaoi and vocaloid a Owari no Seraph CZ/SK.
Na OnS si s námi nyní můžete zahrát vyřazovačku cosplayů. Budu moc rád, když se zapojíte ;)


Hlasovat můžete ZDE!!!

~Ritsuka Hachidori

PLÁNOVANÉ

8. srpna 2017 v 23:25 | Ritsu-kun
Zde vám představím postavy, u nichž už mám skoro jisté, že je budu cosplayovat, nebo v současné době beru představu, že na ně chci cosplay, doopravdy vážně :) .
POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 30.10.2017
(na konci článku můžete nyní najít cosi, co jsem nazval "můj cosplay pořadník")

Yukine

Tohle je postava, o níž jsem mluvil na začátku, když jsem říkal "mám skoro jisté, že je budu cosplayovat". Jak už jsem se zmiňoval jinde, já neumím šít a vytváření cosplayů pro mě představuje docela potíž. Přece jen každý jsme nějaký a já zastávám názor, že když se s tím nechcete ukazovat někde na nějakých soutěžích či tak, tak tolik nezáleží, zda si cp vyrobíte sám, necháte ušít nebo prostě koupíte na ebayi xD. Toto je ten případ, kdy se většina kostýmu bude kupovat na ebayi, ovšem pozitivum je, že to nebudu platit já :D . Můj přítel si totiž usmyslel, že chce cosplayovat Yata (asi už ho nebavilo, jak se na akcích ohlížím po Yatech místo, abych se věnoval jemu xD) a jelikož je na šití a podobné věci stejný antitalent jako já, rozhodl se, že si svůj cp koupí. No a v souvislosti s tím si usmyslel, že i mně koupí cosplay, Yukineho, abychom tvořili pár. Tomu se říká cosplay levně :DDD.
AKTUALIZACE: stále platí (avšak těžko říct, kdy se dočkám xD)


Inuzuka Shino

Tohle bylo docela spontální rozhodnutí. Pokud si říkáte: "Chlapče, ty teď koukáš na Hakkenden, že jo?", tak máte pravdu xD. Ale no tak, Shino je úplně úžasný a to, že na to anime koukám teď, přece nemusí hned znamenat, že to nemyslím vážně XD. Už jsem si dokonce počítal, kolik si musím našetřit, kdybych to s tím cosplayem udělal stejně jako s Yukinem. Vychází mi to na nějakých cca 3500 s tím, že tričko si vyrobím, protože odmítám utrácet ještě 1500 navíc kvůli obyčejnému oranžovému tričku s nakreslenými křídly, když tričko seženu do dvou stovek u vietnamců a barva na textil stojí 70 korun. Řekl bych, že pokud si to doopravdy chci splnit, je načase vážně šetřit. Ovšem teď budu nastupovat na vysokou, takže bych to nechal asi až budu mít trošičku ustálenou finanční situaci xD.
AKTUALIZACE: stále platí, jenom se přesouvá na mém seznamu zhruba na čtvrté místo


Yuri Plisetsky

Přidáno během aktualizace 30/10/2017
V současné době je toto cosplay, který je na mém seznamu číslo jedna. Nejen proto, že Yurio je absolutně boží, ale také proto, že tento cp lze sehnat mimořádně levně. Ovšem, jak už víte, studuji teď na vysoké škole a zkrátka si musím hlídat každou korunu. Jakmile se mi ovšem podaří z nějaké výplaty ušetřit tisíc korun, okamžitě jdu do toho. Konečně po takové době bych se tak třeba dočkal vytouženého prvního cosplaye :D


Shirakiin Ririchiyo

Přidáno během aktualizace 30/10/2017
Ano, je to tak. Zraky vás nešálí. Já veliký a mužný Ritsuka jsem se rozhodl ve svém životě cosplayovat také ženskou postavu. Příčina je v celku prostá, Ririchiyo je zkrátka naprosto dokonalá. A věřte mi, že když tohle řeknu já o nějaké ženské postavě, tak už to něco znamená. Takže tak. Pokud budu někdy v životě cosplayovat dívku, bude to právě Ririchiyo. Zatím ji mám ve svém seznamu na druhém místě, ale jak už jsem říkal u Yuriho, nemám teď navíc ani korunu, takže uvidíme, jak to dopadne.


Aoyagi Ritsuka

Teď už se dostávám k plánům, které jsou docela staré, i když většinu takových jsem odsunul do sekce "navždy plány". Že chci cosplayovat Ritsuku jsem se rozhodl na loňském Akiconu, vlastně ani nevím jistě proč. Rozhodně vím, že jsem hned běžel s kamarádkou ke stánkům, abych si koupil kočičí uši a ocas xDD. Takže ano, svým způsobem na něho něco mám, ale tohle vážně nepočítám xDD. Ritsuku nemám až tak reálně promyšleného a prozkoumaného jako Shina (tak vidíte, že Shina beru vážně xD). Tehdy jsem dost přemýšlel, jak jednotlivé věci na něho vyrobit, ale jak to udělám doopravdy zatím nechávám ve hvězdách, jelikož Yukine a Shino mají zkrátka přednost. Jo a kdyby vás to zajímalo, pak ano, moje přezdívka Ritsuka vycházela původně právě z Aoyagiho Ritsuky, nakonec jsem si ji ponechal s tím, že je to relativně univerzální japonské jméno a nemusí tedy nutně odkazovat na tohohle Ritsuku.
AKTUALIZACE: zatím odkládám na dobu neurčitou


IO

Poslední postavou, nad níž v současné době nějak reálněji uvažuji je fanloid IO (mužská verze vocaloida IA). Už mám na ebayi vybranou paruku, přestože jsem doopravdy nenašel paruku přímo na něj, objevil jsem paruku, která by mu mohla dle fotky vážně dobře sedět. Dost jsem uvažoval nad tím, že tenhle cp bych si za asistence svojí zručné maminky doopravdy ušil sám. Rozhodně nad tím uvažuji reálněji než u Ritsuky. Mám doma i docela dost nevyužité černé látky, co mi zbyla od maturit z výtvarky, takže si říkám, proč jí nevyužít. Kamenem úrazu jsou tu však boty. Jak už jsem se kdysi zmínil u rozpracovaného cosplaye na Naie, boty jsou na cp to nejdražší, navíc bych musel koupit stejně boty na IU, protože přímo na něj zkrátka nejsou. A dávat 2000 za boty, které si stejně budu muset přebarvit... jako nakonec mi stejně nic jiného nezbyde, ale je to jediný důvod, proč odsouvám tento cosplay na později, jelikož přece jen Shino je pro mě prostě přednější.
AKTUALIZACE: zatím odkládám na dobu neurčitouMůj cosplay pořadník

1. Yuri Plisetsky
2. Shirakiin Ririchiyo
3. Yukine
4. Inuzuka Shino
Odloženo na neurčito: Aoyagi Ritsuka, IO


~Ritsuka Hachidori

ROZPRACOVANÉ

8. srpna 2017 v 22:42 | Ritsu-kun
Tady bych vám rád představit cosplaye, které jsem začal tak nějak reálně dávat do kupy a prozradím vám, jak to s nimi dopadlo (nebo lépe řečeno nedopadlo xD).

Mikaze Ai

Více o osudu mého Aie se můžete dočíst také v zkrachovalých cosplayích, ale chci ho dát i sem, jelikož to s ním zkrátka odmítám vzdát. Rád bych se k němu jednou vrátil a vytvořil poněkud jinou verzi, než bylo původně v plánu. Chtěl bych mít doma verzi z Poison Kiss, ovšem ta je už daleko složitější než moje původní volba (a to ani ten předchozí nedopadl). Možná by to víc zapadalo do plánovaných, ale přece jen už na něho mám paruku, možná není úplně nejlépe ostříhaná, ale upřímně viděl jsem na cosplay Aie i mnohem horší paruky (jeho vlasy jsou zkrátka větší zlo, než se vám možná na první pojled zdá). Novou paruku rozhodně kupovat nehodlám (nejsem milionář), když je ta moje použitelná. Navíc občas ji už takhle někam vytáhnu a hraju si na jakousi civil verzi Aie, takže nelze říct, že bych byl s tímto cosplayem úplně na nule.


Nai

Mnohem zajímavější je to poté s mým dalším rozpracovaným cosplayem. Postavou je Nai z anime Karneval. Představuje zatím moji osobní příčku, kam nejdál jsem se v cosplayi dostal. Tady už jsem se nedržel toho, abych si vybral verzi, kterou zvládnu, ale verzi, která se mi doopravdy líbí. Pojďme si projít, jak na tom jsem. Paruku mám, pouze potřebuje šikovnou ruku, která by ji ostříhala (další paruku už svým "uměním" zničit nehodlám XD), sehnal jsem i celkem odpovídající boty, což je u cosplaye vždycky plus, jelikož boty bývají na cp to nejdražší, takže tím, že seženete dostačující v běžném obchodě, můžete celkem ušetřit. Červené tričko mám (též koupené speciálně k těmto účelům). Koupil jsem si dokonce plyšového nijiho, jelikož jsem zkrátka nemohl odolat xD. Co mi tedy chybí? Ta bílá soupravička, která tvoří základ, náramek a červené nadkolenky. Příběh nadkolenek je celkem smutný, jelikož po nich v obchodech koukám už kolik let a stále jsem je nikde nenašel TTwTT. Náramek bych býval i koupil, ale na ebayi je mají tak ošklivé, že se to za tu cenu nevyplatí. Jenomže Ritsu je líný shánět si na jeho výrobu materiály :D. No a ta bílá část... řeknu vám to asi tak, před lety jsem zaplatil kamarádce, která mi slíbila, že mi ji ušije, jenomže... od té doby se to nějak zamlčelo. Jinak řečeno peníze fuč a cosplay nikde. Nikdy nevěřte svým přátelům, když jde o takovéhle věci xD. Jo a hnědý pásek je to nejmenší, možná i nějaký doma mám, to nevím jistě xD.


~Ritsuka Hachidori

ZKRACHOVALÉ

6. srpna 2017 v 21:16 | Ritsu-kun
Zde naleznete seznam mých pokusů o něco jako cosplay, které se tak úplně nepovedly podle mých představ :D

Mikaze Ai

Když jsem poprvé začal více reálně přemýšlet o cosplayi, Ai byl okamžitě mojí jasnou volbou číslo jedna. Pro začátek jsem si chtěl vybrat jednoduchou verzi, kterou bych třeba mohl zvládnout i já. No, zjistil jsem, že nemohl a že v jednoduchosti není vždycky krása. Ze začátku to vypadalo docela slibně. Objednal jsem si paruku, vymyslel jsem způsob, jak si vytvořit jeho tričko, aniž bych musel cokoli kreslit či šít, hnědé kalhoty jsem měl doma. Ideální. No jo, jenomže když vám taková paruka přijde, není v zrovna použitelném stavu. Potřebujete ji ostříhat. No a s touhle částí se na mě všichni vykašlali. Asi si umíte představit, jak to dopadne, když člověk, který téměř nikdy nestříhal nic než papír, dostane do ruky nůžky a paruku. Zkrátka jsem si tu paruku docela zničil, i když ani to nebylo tak hrozné, aby se to nedalo překousnout, ale víme, jak vypadá Aiův účes. Nevím, jak si to autorka postavy představovala, ale něco takového je v reálu takřka nemožné vytvořit, takže v té paruce zkrátka Aie nepřipomínám ani z daleka. Pak to tričko. Tenkrát jsem z toho byl celkem dost nadšený, ale... dneska mi to přijde dost neprofesionální (zkrátka jsem využil nažehlovací papír a potřebný vzor jsem si na třičko nažehlil). Nemluvě o tom, že nemám černé, ale hnědé kšandy XDD. Prostě... fiasko.


Amagawa Suri

Suri je moje postava, která vznikla právě, když jsem vymýšlel, co na sebe na letošní Advík. Možná jste o něm už slyšeli, pokud jste četli článek, kde jsem uváděl, že plánuji sepsat příběh Kárový král, v němž je jednou z hlavních postav. Obrázek jeho vzhledu bohužel nemám, ale zkusím vám ho zkráceně popsat. Suri má bílé vlasy lehce nad ramena, které nosí svázané vzadu do culíku. Jeho nejtypičtějším oblečením je bílá košile, černé kalhoty, rudý plášť a zlatá královská korunka, kterou má na hlavě mírně nahnutou na stranu. Dalším z jeho pro příběh velmi důležitých znaků jsou obvazy, které nosí na rukou a na nohou. Po většinu času chodí bos. Co k tomu říci? Bílou košili a černé kalhoty má doma každý. Plášť jsem si vytvořil z červená látky, která mi zbyla od praktických maturit z výtvarky. Bohužel je to docela nekvalitní látka a dost se páře. Korunku mám vytvořenou ve stylu "co dům dal" a přidělanou na tenké černé čelence, aby mi držela na hlavě. Jediné, co mi vlastně skutečně chybí, je paruka. Na Advíku jsem využil paruku na Naie z Karnevalu. Obvazy jsem sice s sebou na Advíku měl, ale nějak jsem byl líný si je nandavat. A taky se mi tam úplně nechtělo chodit bos a to především kvůli bolákům, které se mi před nějakým časem udělaly na obou chodidlech a celkem to bolí už, když chodím v botách, natož bos. Svým způsobem na něj tedy cp mám, ale... všechno je to zkrátka silně amatérské. Ovšem, pokud to v budoucnu budu chtít u svých cosplayů jinak, budu si hold muset šetřit a na cosplaye si více věcí spíš kupovat :D


~Ritsuka Hachidori

"COSPLAY"

6. srpna 2017 v 20:39 | Ritsu-kun

ZKRACHOVALÉ · ROZPRACOVANÉ · PLÁNOVANÉ


Myslím, že ten obrázek je všeříkající. Ovšem pro ty, co nepochopili, já nejsem a nikdy nebudu žádný cosplayer. To však neznamená, že nemůžu snít a občas snít až moc realisticky XD. Já a cosplay, to je složitější téma. Své jednotlivé marné snahy o cosplay jsem rozdělil do výše vypsaných kategorií. Postupně přidám článek o každé z nich. V sekci ZKRACHOVALÉ se zmíním o "cosplayích", které ve své podstatě už mám víceméně hotové, ale vlastně nemám. Však pochopíte. ROZPRACOVANÉ jsou zkrátka postavy, na které už mám sem tam něco sehnané, ale jen Bůh ví, jak to vlastně dopadne. PLÁNOVANÉ jsou moje cosplay plány, které bych si rád někdy splnil. Mohu jen snít, že jednoho dne budu moci přidat také sekci "hotové" x'DD.

~Ritsuka Hachidori

INVITATION - RPG

3. srpna 2017 v 2:02 | Ritsu-kun

AKTUALITY · HRÁT · FACEBOOK


INVITATION je textová hra, kterou vyvíjím. Odkaz na samotnou hru naleznete výše. Též zde objevíte odkaz na oficiální facebookové stránky hry a nesmí chybět ani všudypřítomné aktuality, kde můžete zjistit, co právě dělám, takže třeba i, co zrovna vyvíjím ve hře nebo proč momentálně na hru tak trošičku kašlu.
Pokud by měl někdo zájem si tuto pixelovými obrázky doprovázenou RPG zahrát, přidávám stručný popis:
INVITATION je textová hra, v níž hrajete za chlapce Rayana, který byl pozván do domu tajemné dívky přezdívané Heaven. Uvnitř domu se však začnou dít podivné věci, kterým sama Heaven tak úplně nerozumí. Vaším cílem je dostat se pryč z budovy a především přežít.
Příběh hry je tvořen formou dialogů v klasickém rpg stylu. Na konci každé části vás čeká rozhodnutí, které ovlivní, co se s vámi bude dít dál. Hra obsahuje pět kapitol a osm různých zakončení příběhu. Pro zahrátí některých konců není potřeba projít všemi pěti kapitolami. Příběh INVITATION začíná epizodou nula, která má uvést hráče do příběhu a seznámit jej se všemi postavami, na které může během hraní narazit. Tuto epizodu však lze přeskočit a vrhnout se rovnou k samotnému hraní.
Přejeme hodně zábavy a především štěstí...
~Ritsuka Hachidori