NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Fantazie pracuje | PŘÍBĚHY

25. srpna 2017 v 15:12 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Asi už jste si všimli, že poslední dobou mám zase spoustu fantazie a upínat se na jeden příběh mě ničí. Pojďme se tedy stručně podívat, jak by to teď mohlo s jednotlivými příběhy vypadat...

Pozastavené příběhy:


Příběhy, které na mém wp či v knihovničce na webnode najdete jako pozastavené, zůstávají pozastavené nadále. Jen mě napadlo, že by vás možná mohlo zajímat, které mají v daleké budoucnosti možnost, že se k nim ještě vrátím, a které spíše ne.
K čemu se chci vrátit:
Zrcadlo a čas
Vlk - Lhář
Vlk - Vůdce
Kárový král
K čemu se spíš nevrátím:
Raindrop on Your Palm
Lysander a skleněná nemoc
U čeho si vážně nejsem jistý:
RATHMORE
HARU


Krvi, vlasti a múzám


Tato kniha je sbírkou básní a já nepíšu básně na lusknutí prstu. Až mě zase políbí múza a já sepíšu nějakou báseň, určitě ji do své sbírky přidám. Zrovna toto je kniha, která se bude průběžně zaplňovat celý můj život.


Zvuk koruny


Tahle část asi všechny zajímá nejvíc. Zvuk koruny rozhodně nepozastavuji, ale zkrátka se do toho příběhu nemůžu nějak zase správně dostat. Každopádně, jakmile se mi podaří najít na něj náladu, dostanete novou kapitolu.


Aritake


Vím, že tohle mělo být dílko, které budu psát, když na Zvuk koruny nebude nálada. Jenomže, jak jsem řekl, fantazie pracuje na plné obrátky a já nedokážu zůstat jenom u tohohle. Ale je to můj jediný aktivní shounen ai příběh, takže má pořád naději v mých yaoi náladičkách :D


Nové příběhy


A je to tu. Mé oficiální přiznání, že má mysl nezůstává jen u Zvuku koruny a u Aritake :D . Mám tu ještě dva nové příběhy, s nimiž vás chci seznámit.
První je Souhvězdí Kassiopeia
Toto lehce psychologické dílko je příběhem chlapce jménem Elias, který vypráví jeho imaginární přítelkyně Kassiopeia. Příběh je pouze jednorázovou povídkou, kterou již nyní můžete naleznout na mém wattpadu.
Anotace:
Kassiopeia byla bájná královna, která svou pýchou takřka přivedla vlastní zemi k zániku. Na konci své báje byla vynesena na nebe v podobě souhvězdí.
Mladý Elias stál na balkóně a upřeně hleděl na souhvězdí Kassiopeii. Té noci vyslovil své nejtajnější přání. Pyšná Kassiopeia přišla z nejhlubších koutů chlapcovy duše, aby mu jeho přání vyplnila, přestože dobře věděla, že tím způsobí v jeho životě katastrofu.

(tento překrásný cover není mým dílkem, autorka: @Stories_by_Lucy)

Druhý příběh se jmenuje Axxtron
Toto sci-fi shrnuje to, co mám já osobně na sci-fi rád. Upřímně se mi žánr sci-fi příliš nelíbí, ale existují jisté výjimky. V současné době mám příběhu plnou hlavu a je tedy pravděpodobné, že se teď budu věnovat právě jemu.
Anotace:
Lostborn se stal nadějí. Jenomže...
V době, kdy Země padla do záhuby, tři Zakladatelé přinesli přeživším město. Výsledek jejich dlouholeté práce a výzkumu. Svět, v němž půda plodí jedlé dary a voda se dá znovu pít. Svět chráněný Ohnivým polem, které nedovolí ničemu proniknout dovnitř. Ale zároveň nikomu uniknout ven.
Gabriell Brouncker žil spořádaný život ve městě Lostborn. Brzy měl být přijat na vojenskou akademii a vstoupit do armády, tak jak si to vždycky přál. Všechno se však změnilo, když jedné noci zahlédl za svým domem poblíž Ohnivého pole dívku se zvláštním výrazem ve tváři a na krku vyrytým nápisem Axxtron Verze 025.A to je vše, co bych vám pro zatím chtěl sdělit. Uvidíme, na kolik se zvládnu tohoto plánu do budoucna držet :D

~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.