NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


INVITATION - RPG

3. srpna 2017 v 2:02 | Ritsu-kun

AKTUALITY · HRÁT · FACEBOOK


INVITATION je textová hra, kterou vyvíjím. Odkaz na samotnou hru naleznete výše. Též zde objevíte odkaz na oficiální facebookové stránky hry a nesmí chybět ani všudypřítomné aktuality, kde můžete zjistit, co právě dělám, takže třeba i, co zrovna vyvíjím ve hře nebo proč momentálně na hru tak trošičku kašlu.
Pokud by měl někdo zájem si tuto pixelovými obrázky doprovázenou RPG zahrát, přidávám stručný popis:
INVITATION je textová hra, v níž hrajete za chlapce Rayana, který byl pozván do domu tajemné dívky přezdívané Heaven. Uvnitř domu se však začnou dít podivné věci, kterým sama Heaven tak úplně nerozumí. Vaším cílem je dostat se pryč z budovy a především přežít.
Příběh hry je tvořen formou dialogů v klasickém rpg stylu. Na konci každé části vás čeká rozhodnutí, které ovlivní, co se s vámi bude dít dál. Hra obsahuje pět kapitol a osm různých zakončení příběhu. Pro zahrátí některých konců není potřeba projít všemi pěti kapitolami. Příběh INVITATION začíná epizodou nula, která má uvést hráče do příběhu a seznámit jej se všemi postavami, na které může během hraní narazit. Tuto epizodu však lze přeskočit a vrhnout se rovnou k samotnému hraní.
Přejeme hodně zábavy a především štěstí...
~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.