NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


PLÁNOVANÉ

8. srpna 2017 v 23:25 | Ritsu-kun
Zde vám představím postavy, u nichž už mám skoro jisté, že je budu cosplayovat, nebo v současné době beru představu, že na ně chci cosplay, doopravdy vážně :) .
POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 30.10.2017
(na konci článku můžete nyní najít cosi, co jsem nazval "můj cosplay pořadník")

Yukine

Tohle je postava, o níž jsem mluvil na začátku, když jsem říkal "mám skoro jisté, že je budu cosplayovat". Jak už jsem se zmiňoval jinde, já neumím šít a vytváření cosplayů pro mě představuje docela potíž. Přece jen každý jsme nějaký a já zastávám názor, že když se s tím nechcete ukazovat někde na nějakých soutěžích či tak, tak tolik nezáleží, zda si cp vyrobíte sám, necháte ušít nebo prostě koupíte na ebayi xD. Toto je ten případ, kdy se většina kostýmu bude kupovat na ebayi, ovšem pozitivum je, že to nebudu platit já :D . Můj přítel si totiž usmyslel, že chce cosplayovat Yata (asi už ho nebavilo, jak se na akcích ohlížím po Yatech místo, abych se věnoval jemu xD) a jelikož je na šití a podobné věci stejný antitalent jako já, rozhodl se, že si svůj cp koupí. No a v souvislosti s tím si usmyslel, že i mně koupí cosplay, Yukineho, abychom tvořili pár. Tomu se říká cosplay levně :DDD.
AKTUALIZACE: stále platí (avšak těžko říct, kdy se dočkám xD)


Inuzuka Shino

Tohle bylo docela spontální rozhodnutí. Pokud si říkáte: "Chlapče, ty teď koukáš na Hakkenden, že jo?", tak máte pravdu xD. Ale no tak, Shino je úplně úžasný a to, že na to anime koukám teď, přece nemusí hned znamenat, že to nemyslím vážně XD. Už jsem si dokonce počítal, kolik si musím našetřit, kdybych to s tím cosplayem udělal stejně jako s Yukinem. Vychází mi to na nějakých cca 3500 s tím, že tričko si vyrobím, protože odmítám utrácet ještě 1500 navíc kvůli obyčejnému oranžovému tričku s nakreslenými křídly, když tričko seženu do dvou stovek u vietnamců a barva na textil stojí 70 korun. Řekl bych, že pokud si to doopravdy chci splnit, je načase vážně šetřit. Ovšem teď budu nastupovat na vysokou, takže bych to nechal asi až budu mít trošičku ustálenou finanční situaci xD.
AKTUALIZACE: stále platí, jenom se přesouvá na mém seznamu zhruba na čtvrté místo


Yuri Plisetsky

Přidáno během aktualizace 30/10/2017
V současné době je toto cosplay, který je na mém seznamu číslo jedna. Nejen proto, že Yurio je absolutně boží, ale také proto, že tento cp lze sehnat mimořádně levně. Ovšem, jak už víte, studuji teď na vysoké škole a zkrátka si musím hlídat každou korunu. Jakmile se mi ovšem podaří z nějaké výplaty ušetřit tisíc korun, okamžitě jdu do toho. Konečně po takové době bych se tak třeba dočkal vytouženého prvního cosplaye :D


Shirakiin Ririchiyo

Přidáno během aktualizace 30/10/2017
Ano, je to tak. Zraky vás nešálí. Já veliký a mužný Ritsuka jsem se rozhodl ve svém životě cosplayovat také ženskou postavu. Příčina je v celku prostá, Ririchiyo je zkrátka naprosto dokonalá. A věřte mi, že když tohle řeknu já o nějaké ženské postavě, tak už to něco znamená. Takže tak. Pokud budu někdy v životě cosplayovat dívku, bude to právě Ririchiyo. Zatím ji mám ve svém seznamu na druhém místě, ale jak už jsem říkal u Yuriho, nemám teď navíc ani korunu, takže uvidíme, jak to dopadne.


Aoyagi Ritsuka

Teď už se dostávám k plánům, které jsou docela staré, i když většinu takových jsem odsunul do sekce "navždy plány". Že chci cosplayovat Ritsuku jsem se rozhodl na loňském Akiconu, vlastně ani nevím jistě proč. Rozhodně vím, že jsem hned běžel s kamarádkou ke stánkům, abych si koupil kočičí uši a ocas xDD. Takže ano, svým způsobem na něho něco mám, ale tohle vážně nepočítám xDD. Ritsuku nemám až tak reálně promyšleného a prozkoumaného jako Shina (tak vidíte, že Shina beru vážně xD). Tehdy jsem dost přemýšlel, jak jednotlivé věci na něho vyrobit, ale jak to udělám doopravdy zatím nechávám ve hvězdách, jelikož Yukine a Shino mají zkrátka přednost. Jo a kdyby vás to zajímalo, pak ano, moje přezdívka Ritsuka vycházela původně právě z Aoyagiho Ritsuky, nakonec jsem si ji ponechal s tím, že je to relativně univerzální japonské jméno a nemusí tedy nutně odkazovat na tohohle Ritsuku.
AKTUALIZACE: zatím odkládám na dobu neurčitou


IO

Poslední postavou, nad níž v současné době nějak reálněji uvažuji je fanloid IO (mužská verze vocaloida IA). Už mám na ebayi vybranou paruku, přestože jsem doopravdy nenašel paruku přímo na něj, objevil jsem paruku, která by mu mohla dle fotky vážně dobře sedět. Dost jsem uvažoval nad tím, že tenhle cp bych si za asistence svojí zručné maminky doopravdy ušil sám. Rozhodně nad tím uvažuji reálněji než u Ritsuky. Mám doma i docela dost nevyužité černé látky, co mi zbyla od maturit z výtvarky, takže si říkám, proč jí nevyužít. Kamenem úrazu jsou tu však boty. Jak už jsem se kdysi zmínil u rozpracovaného cosplaye na Naie, boty jsou na cp to nejdražší, navíc bych musel koupit stejně boty na IU, protože přímo na něj zkrátka nejsou. A dávat 2000 za boty, které si stejně budu muset přebarvit... jako nakonec mi stejně nic jiného nezbyde, ale je to jediný důvod, proč odsouvám tento cosplay na později, jelikož přece jen Shino je pro mě prostě přednější.
AKTUALIZACE: zatím odkládám na dobu neurčitouMůj cosplay pořadník

1. Yuri Plisetsky
2. Shirakiin Ririchiyo
3. Yukine
4. Inuzuka Shino
Odloženo na neurčito: Aoyagi Ritsuka, IO


~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.