NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


PLÁNOVANÉ

8. srpna 2017 v 23:25 | Ritsu-kun
Zde vám představím postavy, u nichž už mám skoro jisté, že je budu cosplayovat, nebo v současné době beru představu, že na ně chci cosplay, doopravdy vážně :) .
POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 25.8.2018
(na konci článku můžete nyní najít cosi, co jsem nazval "můj cosplay pořadník")

Shiota Nagisa

Přidáno během aktualizace 25/8/2018
Tohle je vedle Antarcticite z rubriky "rozpracované" mé druhé největší přiblížení k naplnění mého celoživotního snu vlastnit cosplay. Rozdíly mezi Nagisou a Antarcticite jsou přesně dva. 1) U Nagisy mi nechybí paruka, jde o naprosto kompletní cosplay. 2) Antarcticite mi leží doma ve skříni, Nagisa je někde na cestě kolem světa. Jednoduše řečeno cosplay na Nagisu jsem si objednal po letošním advíku. Pokud vše dorazí v pořádku, budu moci skutečně založit rubriku "hotové" a Nagisu umístit na čestné první místo. Šíleně se těším, až mi ten cp dorazí, ale zároveň jsem nervózní. Jak už jsem zmínil u Antarc, nemám na cp zrovna ideální postavu a upřímně mě děsí představa, že můj vytoužený cp dorazí, ale nebude mi sedět. Nezbývá mi však než čekat a doufat. Až cosplay dorazí, pokusím se vám dát vědět, jak to s ním dopadlo.


Prompto Argentum

Přidáno během aktualizace 25/8/2018
Můj přítel v poslední době naprosto propadl hře Final Fantasy. V době, kdy jsem si já objednal cosplay na Nagisu, on si objednal cp na Noctise z této hry. Ovšem na vztahu mezi dvěma otaku je krom tisíce jiných výhod také to plus, že můžete tvořit párové cosplaye. Tudíž on slíbil, že k mému Nagisovi udělá Karmu, a já slíbil, že k jeho Noctisovi udělám Prompta. Současný plán je takový, že bychom si tyto cosplaye věnovali jako dárky k Vánocům (on mně Prompta a já jemu Karmu), samozřejmě vše se bude dál odvíjet podle naší finanční situace.


Další plány

Upřímně si v současné době nejsem svými přáními v oblasti cosplaye tak jistý jako dřív. S naprostou jistotou dokážu říct, že chci cosplayovat pouze Nagisu, Prompta a Antarcticite (i když vzhledem k tomu, že u Nagisy bych do budoucna rád udělal více než jednu verzi, tak ve výsledném součtu je těch cosplayů docela dost xD). Vše ostatní jsou spíše nápady než plány. O to více však potřebuji někde tyto nápady skladovat a třídit, proto bych vám tu jen hrubě nastínil, jaké další postavy mi leží v hlavě jako možnosti ke cosplayování.

Astolfo (Fate/Apocrypha) - Tahle postava byla láska na první pohled. Jediné, co mi vlastně brání v tom, skutečně ho chtít cosplayovat, je fakt, že ho neznám. Já to anime neviděl. Ovšem jen kvůli němu se na to plánuji podívat. Až anime dokoukám, zhodnotím, zda Astolfa přidat do cp plánu či nikoliv.


Ichirohiko (Bakemono no Ko) - Toto anime jsem viděl poprvé na promítání na advíku 2018 a již v první sekundě, kdy se tam tato postava objevila, jsem si řekl: "Toho budu cosplayovat". Ovšem cp na něho není nikde k sehnání, tudíž bych musel zapojit svoji "zručnost", což mě od posledních pokusů (viz rubrika "zkrachovalé") dost děsí. Zatím si ho chci nechat prostě jako možnost.


Fujimori Sunao (Sukisyo) - Tohle je takový můj cosplay sen už zhruba šest let, jen jsem nad ním zkrátka nikdy neuvažoval nijak reálně, takže stále zůstává jen snem. Ale tak třeba jednou bych mohl tento starý sen zrealizovat, představovalo by to ale stejný problém jako u Ichirohika, musel bych být tvořivý, jelikož přímo cosplay na Fujimoriho jsem nenašel. U této postavy by se mi však mohlo stát motivací, kdyby můj přítel souhlasil, že mi k němu udělá Hashibu.


Inuzuka Shino (Hakkenden) - Kdysi jsem si byl opravdu jistý, že ho budu cosplayovat, dnes jeho šance hluboce klesly, přesto si ho chci stále nechat jako možnost.


Aoyagi Ritsuka (Loveless) - Ritsuka je něco mezi Shinem a Fujimorim. Starý sen, který už se však na rozdíl od Fujimoriho v této rubrice objevil. Pořád je to postava, která je mi hodně blízká, a především postava, která mi dala můj pseudonym.


Oliver/V4 Flower/Zhiyu Moke (Vocaloid) - Samostatnou kapitolou v mých cp plánech jsou postavy vocaloidů. Dříve se v této rubrice objevil fanloid IO, toho už moc reálně nevidím, ale určitě existuje spousta jiných, které jsem už nějakou dobu toužil cosplayovat. Největší šanci mají Oliver, V4 Flower a z novějších vocaloidů poté Zhiyu Moke.


Smazané po poslední aktualizaci

Yukine - Prostě z toho nějak sešlo. Místo Yato x Yukine jsme začali chtít s přítelem cosplayovat páry Noctis x Prompto a Karma x Nagisa. Zvažovali jsme také pár Zack x Ray (Angels of Death), ale tak nějak jsem si uvědomil, že asi vážně nechci cosplayovat dívku.
Yuri Plisetsky - Tak hlavní důvod, proč jsem ten cp chtěl, bylo, že byl šíleně levný. V současné době už mi tohle zkrátka nestačí jako motivace.
Shirakiin Ririchiyo - Jak už jsem zmínil, ztratil jsem chuť cosplayovat dívky, což automaticky vyškrtlo ze hry i Ririchiyo. Kdybych se přece jen jednoho dne rozhodl jinak, Ray by tak či tak měla před Ririchiyo přednost.

Můj cosplay pořadník

1. Shiota Nagisa
2. Prompto Argentum
3. Antarcticite
Odloženo na neurčito: Inuzuka Shino, Aoyagi Ritsuka


~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.