NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


ROZPRACOVANÉ

8. srpna 2017 v 22:42 | Ritsu-kun
Tady bych vám rád představit cosplaye, které jsem začal tak nějak reálně dávat do kupy a prozradím vám, jak to s nimi dopadlo (nebo lépe řečeno nedopadlo xD).

Mikaze Ai

Více o osudu mého Aie se můžete dočíst také v zkrachovalých cosplayích, ale chci ho dát i sem, jelikož to s ním zkrátka odmítám vzdát. Rád bych se k němu jednou vrátil a vytvořil poněkud jinou verzi, než bylo původně v plánu. Chtěl bych mít doma verzi z Poison Kiss, ovšem ta je už daleko složitější než moje původní volba (a to ani ten předchozí nedopadl). Možná by to víc zapadalo do plánovaných, ale přece jen už na něho mám paruku, možná není úplně nejlépe ostříhaná, ale upřímně viděl jsem na cosplay Aie i mnohem horší paruky (jeho vlasy jsou zkrátka větší zlo, než se vám možná na první pojled zdá). Novou paruku rozhodně kupovat nehodlám (nejsem milionář), když je ta moje použitelná. Navíc občas ji už takhle někam vytáhnu a hraju si na jakousi civil verzi Aie, takže nelze říct, že bych byl s tímto cosplayem úplně na nule.


Nai

Mnohem zajímavější je to poté s mým dalším rozpracovaným cosplayem. Postavou je Nai z anime Karneval. Představuje zatím moji osobní příčku, kam nejdál jsem se v cosplayi dostal. Tady už jsem se nedržel toho, abych si vybral verzi, kterou zvládnu, ale verzi, která se mi doopravdy líbí. Pojďme si projít, jak na tom jsem. Paruku mám, pouze potřebuje šikovnou ruku, která by ji ostříhala (další paruku už svým "uměním" zničit nehodlám XD), sehnal jsem i celkem odpovídající boty, což je u cosplaye vždycky plus, jelikož boty bývají na cp to nejdražší, takže tím, že seženete dostačující v běžném obchodě, můžete celkem ušetřit. Červené tričko mám (též koupené speciálně k těmto účelům). Koupil jsem si dokonce plyšového nijiho, jelikož jsem zkrátka nemohl odolat xD. Co mi tedy chybí? Ta bílá soupravička, která tvoří základ, náramek a červené nadkolenky. Příběh nadkolenek je celkem smutný, jelikož po nich v obchodech koukám už kolik let a stále jsem je nikde nenašel TTwTT. Náramek bych býval i koupil, ale na ebayi je mají tak ošklivé, že se to za tu cenu nevyplatí. Jenomže Ritsu je líný shánět si na jeho výrobu materiály :D. No a ta bílá část... řeknu vám to asi tak, před lety jsem zaplatil kamarádce, která mi slíbila, že mi ji ušije, jenomže... od té doby se to nějak zamlčelo. Jinak řečeno peníze fuč a cosplay nikde. Nikdy nevěřte svým přátelům, když jde o takovéhle věci xD. Jo a hnědý pásek je to nejmenší, možná i nějaký doma mám, to nevím jistě xD.


~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.