NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Technická pauza | OSTATNÍ

25. srpna 2017 v 19:00 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Dnes jsem měl velmi zaneprázdněný den. Kdyby byl někdo takový blázen, že by sledoval mé stránky každý den, mohl si povšimnout, že tam dnes byl poněkud mišmaš. Dnešek jsem totiž zasvětil technických úpravám tohoto blogu, ale také knihovničky na webnode.
Za kolaps stránek se omlouvám. Ovšem nyní bych se vám rád pochlubil s tím, co vše jsem dneska dal do kupy :)

BLOG


Na blogu jsem předělával základní rubriky. Měnil jsem obrázky, které je doplňovaly, na něco, co je bude lépe vystihovat a hlavně to nebudou random obrázky z googlu, ale skutečně moje dílo. Podobnou změnu plánuji i u rubriky "COSPLAY", ale to bude muset počkat, až budu mít nějakou použitelnou fotku svého cosplaye xDDKNIHOVNA


V knihovně nebyly ty změny až tak obrovské, ale zase jich bylo o něco více. Ve stručnosti... přidal jsem do knihovničky dva plánované příběhy, které tam z nějakého důvodu chyběly, rozšířil některé příběhy o další informace (zajímavosti, jiné verze coverů a podobné blbůstky) a trošičku jsem si pohrál se záhlavími některých příběhů, kde bylo automatické oříznutí, které dělá webnode, skutečně příšerné (lze hezky vidět třeba u Zvuku koruny nebo Souhvězdí Kassiopeia).
~Ritsuka Hachidori

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.