NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Září 2017

Návrat a nové projekty | RITSUKA'S IMVU

6. září 2017 v 9:43 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Nedávno jsem se znovu vrátil ke hraní hry IMVU. Tento návrat způbil opětovný zájem o projekt Ritsuka's IMVU. Během včerejška jsem aktualizoval svůj seznam avatarů a dnes jsem vydal oficiální článek o svém návratu a plánech do budoucna.

Celý článek si můžete přečíst ZDE!!!

Abych to jen tak krátce shrnul. K přidávání foto alb se nejspíš vrátím až někdy v budoucnu, jelikož na to zkrátka nemám náladu. Navíc je jich stále přede mnou ještě hrozně moc a nová stále přibývají Q__Q .
Místo toho mám v plánu věnovat se třem menším projektům nesoucím názvy Projekt Dollhouse, Projekt Avataři - Mágové a Projekt Black & White.
Bližší informace o jednotlivých projektech tu rozebírat nebudu, jelikož vše naleznete v příslušném článku na blogu Ritsuka's IMVU (odkaz výše).

To by asi prozatím bylo vše. Určitě sledujte projekt Ritsuka's IMVU na jeho blogu a facebooku.
(Více o projektu zde)


~Ritsuka Hachidori

AMV

6. září 2017 v 9:24 | Ritsu-kun

YOUTUBE CHANNEL

Zde bych vás rád seznámil s některými music videi, která jsem vytvořil (většinou AMV, ale není to podmínkou). Nejde o nic, co bych dělal pravidelně či profesionálně, ale přesto to patří do mé tvorby, která mi navíc, když už se do ní pustím, zabere spousty hodin práce.
Nahoře naleznete odkaz na můj osobní YT kanál, kde se všechna má music videa nachází, dole poté odkazy na jednotlivá videa.


~Ritsuka Hachidori