NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Akicon 2017 | OSTATNÍ

30. října 2017 v 21:41 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Rok se s rokem sešel a opět je za námi další Akicon.
Byl tam někdo z vás? Ať už ano či ne, pokusím se vám trochu přiblížit, jak to na letošním aki vypadalo. Berte prosím ohledy na to, že dnes jsem měl od rána do večera přednášky, takže hlavu mám vygumovanou chvěním hlasivek a lingvistickými disciplínami, tudíž mé vzpomínky na nedávný con zůstávají poněkud zahaleny v mlze :D


PÁTEK - Nejprve si musím postěžovat, že kvůli Akiconu jsem přišel o páteční přednášku z Kořenů evropského myšlení, na níž jsme měli velice speciálního hosta. Každopádně musím uznat, že to za to stálo. Nádherné překvapení na nás čekalo již na hotelu. Od doby, co jsem zjistil, že tím hotelem jsou vysokoškolské koleje, začal jsem být velmi pesimistický, jelikož moc dobře vím, jak to na takových kolejích vypadá. K mému překvapení jsme obdrželi naprosto luxusní pokoj, nemluvě o tom, že jsme měli záchod a koupelnu jenom pro sebe. Vedle toho vypadají naše ostravské koleje jako ubytovna pro sociálně slabé (a stejně si za to od nás berou obrovské prachy). Poté jsme se samozřejmě vydali rovnou na akci. Docela jsme tam ztvrdli, než konečně otevřeli, ale předběhli jsme skoro celou frontu, takže to nebylo tak zlé xDD. Oběhli jsme obchody a bohužel zjistili, že když člověk nechce plakáty a placky, tak v těch obchodech nemají nic. Ale Ritsu dostal dvě placky zdarma a to se vyplatí xD. Zbytek našeho nudného dne na Chodově již nejspíš nemá cenu popisovat :D
SOBOTA - Vzpomínám si, že toho rána jsme vstávali nekřesťansky brzy (7:30), protože jsme chtěli jít na AMV soutěž. AMV v soutěži byla lepší i horší, bohužel měly dané téma, takže autoři byli svázani tímto tématem, což mi přišlo jako veliká škoda. Pak následovalo další rychlé obíhání obchodů a poté přednáška Novinky v anime. Upřímně jsem si myslel, že tam usnu. Když už konečně přišlo na řadu zajímavé anime, lidé v sále se chovali zcela nevhodně a neustále pokřikovali na přednášející, ať to přeskočí (btw anime Yuri on Ice). Ritsu byl znuděný a hladový, takže jsme se vydali na zasloužený hamburger, přičemž bych mohl zmínit, že jsem celý Akicon zpíval písničku Hotto Dogu, takže docela legrace. Jelikož přednášky letošního Akiconu byly zcela nezajímavé a asi nejhorší, co jsem kdy na conu viděl, nezbývalo nic jiného, než další rabování obchodů do doby, než přišla ve 21:30 přednáška mého úžasného semeho. Přestože byl hodně nervózní, dokázal se s tím moc pěkně poprat a já jsem na něho pyšný ^-^ .
NEDĚLE - Tento poslední den byl neméně zajímavý než-li dny předchozí, přestože někteří si řekli, že poslední den už nemá cenu na con chodit. Upřímně přišli o pořádný kus zábavy. Jak možná víte, v tu osudnou neděli se našemi končinami prohnala ničivá vichřice. Již cesta na Akicon se stala takovou menší dobrodružnou výpravou. Ve snaze držet vše, co by vám mohlo nějakým způsobem uletět, jste navíc byli nuceni skákat přes popadané stromy na chodníku, prostě kdo by nechtěl? :D Samotný con nám však poskytl ještě lepší zážitek. Jedno ze střešních oken budovy se totiž v onom silném větru utrhlo. Samozřejmě hrozilo, že propadne dovnitř a na někoho spadne, proto byli organizátoři nuceni vyklidit oblast pod tímto oknem. Tedy alespoň se o to snažili. Já si myslím, že i kdyby obešli každého člověka na akci a řekli mu: "Nechoď tam, padá střecha," nějaký inteligent by tam stejně vlezl. No a jelikož neměli možnost obejít každého zvlášť, tak se takových inteligentů našla celá kopa xDDD. Nakonec bych asi jenom zmínil, že až v tento den Ritsu konečně objevil něco nádherného, co hledal po celou dobu conu. Mým osudným dárečkem z Akiconu 2017 se stal hrneček s motivem anime Owari no Seraph (ano, dárečkem, já neměl ani korunu, vše platil seme xD).

Ilustrační foto:
(jelikož tentokrát mám málo různorodé fotky, přidávám obrázek symbolizující téma letošního Akiconu XD)

(na příkaz semeho sem dávám ještě tyto dvě fotky)

(dokumentace mé maličkosti před odchodem na semeho přednášku)

(moje fotka s Yurim 001)

(moje fotka s Yurim 002)

(moje fotka s Garekim 001)

(moje fotka s Garekim 002)

(moje fotka s Garekim 003)


To je ode mě pro dnešek vše. Doufám, že vám tento nezáživný článek něco dal a nezapomeňte napsat své vlastní zážitky z Akiconu :)

~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.