NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Listopad 2017

Pořadník příběhů

2. listopadu 2017 v 19:07 | Ritsu-kun
Zajímá vás moje tvorba a rádi byste si přečetli nějaký můj příběh, ale nevíte, kterým začít?

Mám pro vás řešení!

Zde naleznete pořadník mých příběhů, v němž jsou jednotlivé příběhy seřazeny podle oblíbenosti u čtenářů.

Pořadník budu aktualizovat každý měsíc!


Jak to vlastně funguje?
Jednotlivým příběhům přiřazuji určitý počet bodů. Orientuji se převážně podle statistik na wattpadu. Počet bodů odpovídá součtu průměrného množství přečtení a průměrného množství hlasů na jednu kapitolu.

Chceš podpořit svůj oblíbený příběh?
Na konci článku můžete hlasovat pro svůj nejmilejší příběh. Od příštího měsíce budu do statistik započítávat také počet hlasů z ankety, takže neváhejte :)

POŘADNÍK:

1. Shi ga Kimasu aneb Králičí pohádky (76)

2. Zvuk koruny (55)

3. Lysander a skleněná nemoc (30)

4. Raindrop on Your Palm (25)

5. Zrcadlo a čas (20)

6. Axxtron / Vlk - Lhář (19)

7. Za tebou (16)

8. Souhvězdí Kassiopeia (11)

9. Aritake (10)

10. RATHMORE / Krvi, vlasti a múzám (9)

11. Těžko říct / HARU (6)


~Ritsuka Hachidori

Zvuk koruny Wiki | PŘÍBĚHY

2. listopadu 2017 v 16:09 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Tak jsem zas něco vymyslel.
Ta věta ode mě zní takřka děsivě, že? Popravdě tenhle nápad jsem měl v hlavě docela dlouho. Chtěl jsem vytvořit něco jako takovou wikipedii pro nějaký svůj příběh. Abych pravdu řekl, to byl také původní záměr mojí knihovny na webnode, ale ukázalo se, že sepsat informace o každé postavě z každého příběhu je i pro mě prakticky nemožné.
O něco později přišla myšlenka, že bych vytvořil wiki, podobnou jako mají například různá anime, pouze pro Zvuk koruny. K nějakému pokusu o realizaci tohoto plánu jsem se ale dostal až dneska ráno.
Představoval jsem si, že svoji wikipedii vytvořím na stránkách fandom wikia, kde se nachází též již zmiňované anime wiki. Bohužel jsem přišel na to, že ovládání této stránky je více než komplikované a pro někoho, jako jsem já, prakticky nemožné.
Tehdy se Ritsu naštval a prohlásil, že si svojí wikipedii vytvoří na klasickém webnode (což je dle mého nejsnazší a nejefektivnější stránka pro tvorbu webu, když nejste zrovna dvakrát graficky šikovní). Jenomže, jak už to tak u mě bývá, z uraženého prohlášení se stal skutečný projekt.
Již nyní můžete na webnode stránku Zvuk koruny Wifi najít. Většina informací však ještě není sepsána, tím pádem ani zveřejněna, takže se nelekejte toho, že pod téměř každým odkazovacím tlačítkem najdete nápis: "stránka nenalezena".
Postupem času budu na wiki přidávat další a další snad zajímavé informace ohledně Zvuku koruny.

Odkaz na Zvuk koruny Wiki: !!ZDE!!


~Ritsuka Hachidori

Novinky o Zvuku koruny | PŘÍBĚHY

1. listopadu 2017 v 15:12 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Zdravím,
semlelo se teď toho docela hodně a jak asi víte, postrádám volný čas. Ovšem stejně jako voda i já se snažím vždy si najít skulinku, kam přece jen tu volnočasovou aktivitu vecpu. Když už se mi to podaří, věnuji se buď odpočinku u sledování anime či tomu, co by vás mohlo zajímat více, což jest psaní Zvuku koruny.
Ano, po dvou měsících pauzy jsem se vrátil k jednomu ze svých nejúspěšnějších děl (což mě přivádí na myšlenku, že bych mohl někde vytvořit pořadí svých prací podle oblíbenosti xD).
Jelikož času je skutečně málo, podařilo se mi zatím vydat pouze jednu kapitolu (do knihovny ji v nejbližší době dodám, avšak na mém wattpadu je již k přečtení). Pokud vás smím nějak navnadit, v nové kapitole nesoucí název Příběh muže se vrátíme k postavě mladého rytíře Nialla, jenž je neustále komandován svojí nadřízenou Alianor (dobrou přítelkyní brýlaté rytířky Libby, která se v dětství přátelila s Hitchem a Lyonnete). Dozvíme se něco málo o chlapcově minulosti, která nám zhruba nastíní důvod, proč se vlastně někdo jako on přidal k highbornské královské armádě. Tentokrát však příběh hrdiny nepoznáme skrze flashback, jako tomu bylo dopusud (př. Atheena a Galien nebo Hitch), ale během spletitých událostí současnosti, které vám ale nehodlám spoilerovat ^-^ .
Každopádně v rámci tohoto velkého návratu ke Zvuku koruny jsem se rozhodl též mírně poupravit cover tak, aby pozadí lépe sedělo (viz obrázek níže). Určitě mi napište svůj názor, co si o něm myslíte.
A poslední věc, kterou jsem vám chtěl ohledně Zvuku koruny sdělit. Nově přidávám Zvuk koruny také na portály Pište-Povídky.cz a Liter.cz. Možnosti těchto portálů mi dovolují přidávat zhruba jednu kapitolu denně, tudíž zde naleznete zatím pouze prvních pár kapitol. Přesto budu rád, když mě i zde podpoříte.


~Ritsuka Hachidori