NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Novinky o Zvuku koruny | PŘÍBĚHY

1. listopadu 2017 v 15:12 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Zdravím,
semlelo se teď toho docela hodně a jak asi víte, postrádám volný čas. Ovšem stejně jako voda i já se snažím vždy si najít skulinku, kam přece jen tu volnočasovou aktivitu vecpu. Když už se mi to podaří, věnuji se buď odpočinku u sledování anime či tomu, co by vás mohlo zajímat více, což jest psaní Zvuku koruny.
Ano, po dvou měsících pauzy jsem se vrátil k jednomu ze svých nejúspěšnějších děl (což mě přivádí na myšlenku, že bych mohl někde vytvořit pořadí svých prací podle oblíbenosti xD).
Jelikož času je skutečně málo, podařilo se mi zatím vydat pouze jednu kapitolu (do knihovny ji v nejbližší době dodám, avšak na mém wattpadu je již k přečtení). Pokud vás smím nějak navnadit, v nové kapitole nesoucí název Příběh muže se vrátíme k postavě mladého rytíře Nialla, jenž je neustále komandován svojí nadřízenou Alianor (dobrou přítelkyní brýlaté rytířky Libby, která se v dětství přátelila s Hitchem a Lyonnete). Dozvíme se něco málo o chlapcově minulosti, která nám zhruba nastíní důvod, proč se vlastně někdo jako on přidal k highbornské královské armádě. Tentokrát však příběh hrdiny nepoznáme skrze flashback, jako tomu bylo dopusud (př. Atheena a Galien nebo Hitch), ale během spletitých událostí současnosti, které vám ale nehodlám spoilerovat ^-^ .
Každopádně v rámci tohoto velkého návratu ke Zvuku koruny jsem se rozhodl též mírně poupravit cover tak, aby pozadí lépe sedělo (viz obrázek níže). Určitě mi napište svůj názor, co si o něm myslíte.
A poslední věc, kterou jsem vám chtěl ohledně Zvuku koruny sdělit. Nově přidávám Zvuk koruny také na portály Pište-Povídky.cz a Liter.cz. Možnosti těchto portálů mi dovolují přidávat zhruba jednu kapitolu denně, tudíž zde naleznete zatím pouze prvních pár kapitol. Přesto budu rád, když mě i zde podpoříte.


~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.