NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Zvuk koruny Wiki | PŘÍBĚHY

2. listopadu 2017 v 16:09 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Tak jsem zas něco vymyslel.
Ta věta ode mě zní takřka děsivě, že? Popravdě tenhle nápad jsem měl v hlavě docela dlouho. Chtěl jsem vytvořit něco jako takovou wikipedii pro nějaký svůj příběh. Abych pravdu řekl, to byl také původní záměr mojí knihovny na webnode, ale ukázalo se, že sepsat informace o každé postavě z každého příběhu je i pro mě prakticky nemožné.
O něco později přišla myšlenka, že bych vytvořil wiki, podobnou jako mají například různá anime, pouze pro Zvuk koruny. K nějakému pokusu o realizaci tohoto plánu jsem se ale dostal až dneska ráno.
Představoval jsem si, že svoji wikipedii vytvořím na stránkách fandom wikia, kde se nachází též již zmiňované anime wiki. Bohužel jsem přišel na to, že ovládání této stránky je více než komplikované a pro někoho, jako jsem já, prakticky nemožné.
Tehdy se Ritsu naštval a prohlásil, že si svojí wikipedii vytvoří na klasickém webnode (což je dle mého nejsnazší a nejefektivnější stránka pro tvorbu webu, když nejste zrovna dvakrát graficky šikovní). Jenomže, jak už to tak u mě bývá, z uraženého prohlášení se stal skutečný projekt.
Již nyní můžete na webnode stránku Zvuk koruny Wifi najít. Většina informací však ještě není sepsána, tím pádem ani zveřejněna, takže se nelekejte toho, že pod téměř každým odkazovacím tlačítkem najdete nápis: "stránka nenalezena".
Postupem času budu na wiki přidávat další a další snad zajímavé informace ohledně Zvuku koruny.

Odkaz na Zvuk koruny Wiki: !!ZDE!!


~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.