NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Velká úprava knihovny | OSTATNÍ

23. ledna 2018 v 23:06 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Slíbil jsem vám samostatný článek o tom, jak to dopadlo s mými fb stránkami. Nakonec jej nedostanete, jelikož jsem stránky rozdělil přímo v samotném seznamu stránek, takže pokud vás to zajímá, honem do menu -> mé aktivity -> Jiné -> Facebookové stránky :D . Jediné, co tam tedy není, jsou stránky, které jsem se rozhodl kompletně opustit. Jedná se o stránky Kouzelný svět Shounen Ai a Imvušáci SRO ;3 . Imvušáci nebyli moje stránka, takže tam jsem pouze ukončil adminování, Kouzelný svět jsem se rozhodl smazat úplně, jelikož to nebylo nic víc, než jedna z miliardy prakticky neaktivních stránek o yaoi.

To je jen tak na úvod, abyste věděli, a teď k tomu, o čem chci doopravdy informovat a na co odkazuje název článku. Opět jsem se vrhl do úprav své úžasné knihovničky na webnode. Když ji nyní otevřete, vypadá úplně jinak. Řekl bych, že je teď mnohem přehlednější, obzvláště díky rozdělení příběhů do sekcí "Oblíbené", "Další zveřejněné" a "Plánované". Navíc jsem změnil řazení příběhů na od nejnovějšího po nejstarší, dříve to bylo naopak, což mělo za následek, že na vrchu čtenář viděl moje začátečnické hrůznosti a až teprve, pokud se doroloval až na konec stránky, našel moji současnou tvorbu (toto řazení neplatí v sekci "Oblíbené", zde jsou příběhy řazené podle oblíbenosti v Pořadníku příběhů (momentálně jsou seřazeny podle posledních výpočtů, které jsem dělal, přestože v pořadníku nebyly zveřejněny)).
Další výhodou nového vzhledu knihovny je zcela nová karta s názvem "Novinky". Jedná se o jakýsi mini-blog zaměřený výhradně na mé příběhy. Plánuji zde uvěřejňovat věci, pro které na tomto blogu úplně není prostor, jako třeba úryvky z doposud nevydaných kapitol, více informací o postavách apod.

Snad se vám nový kabátek knihovničky líbí. Určitě mi můžete v komentářích zanechat svůj názor ^-^ .


~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.