NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Aktualizace 19.2.

19. února 2018 v 14:29 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Tak jsem tady zas s novou aktualizací. Skoro by to vypadalo, že kromě poměrně pravidelného adminování na fb stránkách, jsem v podstatě umřel. Není to pravda, jen teď zkrátka příliš věcí nezveřejňuji. Můj současný život by se dal rozdělit na čtyři části: 1) Magic, 2) Houseki no Kuni, 3) Psaní, 4) Škola.

1)
O první z nich tu asi nejde moc co říci. Zkrátka jsem díky příteli tak nějak propadl hře Magic The Gathering, takže spoustu volného času věnuji tomu. Holt mám občas i nekreativní záliby, omlouvám se XDD.

2)
Chviličku před Magicem jsem také propadl anime Houseki no Kuni. Pomalu mu dovoluji prodírat se na přední příčky mezi mými oblíbenými anime. Bystřejší z vás už nejspíš vědí, kam tím mířím. Pokud občas trošku šmějdíte na mém blogu, mohli jste si všimnout dvou nových věcí, které s HnK souvisí. Nová facebooková stránka a nové amv. Na fb stránce jsem poměrně aktivní, takže ji klidně s chutí navštivte, s tím amv už to bude horší. Mezi mými amv na něj sice odkaz najdete, ale pokud nejste z Jižní Korei, spustit se vám ho nejspíš nepodaří. YT mi jej totiž zablokoval na základě autorských práv. Dle mých osobních zkušeností je AMV jednou z nejúčinnějších reklam na anime, nemluvě o tom, že za ní tvůrci nemusí zaplatit ani korunu, naopak mají možnost si cizí video se svým obsahem zpeněžit, takže nejen, že by jim to dělalo reklamu, ale navíc by z toho měli peníze, samozřejmě mnohem účinější bude mi to video zablokovat :D . No nic, toto už je stará rána, kterou odmítám znovu otevírat. Přesuňme se tedy k dalšímu bodu.

3)
Říkám to pokaždé a řeknu to zas, fanoušci Zvuku koruny mě sežerou zaživa. Jistě si vzpomínáte na poslední aktualizaci, kde jsem vás poměrně detailně informoval o dvou ze tří přívěhů, kterou jsou te´d pro mě prioritou. Třetí z nich se začal rodit teprve nedávno, původně mělo jít o dílko k výzvě od Irethis s názvem Kočovní literáti, bohužel tato výzva spočívala v jedné pro mě nesplnitelné věci, pravidelné psaní každý den. Tudíž už je devatenáctého a já zpracoval zatím pouze jediné téma (na každý den v měsíci připadá jedno téma), což znamená, že výzvu jsem nesplnil, přesto chci s příběhem pokračovat a udělat z něj něco většího. Zatím nemám pro dílko ani název, takže bližší informace si nechám, až toho bude trošičku víc :D.

4)
A konečně, škola. Znovu mi začala škola, což s sebou přináší spoustu problému. Kromě nedostatku času je to bohužel i pobyt na kolejích, kde mi stále nebyl nikdo ochotný zprovoznit internetové připojení, tím pádem to jediné, co jsem doteď dělal pravidelně, adminování na facebooku, bude též pozastaveno.


Omlouvám se, že není žádný obrázek a že je celý ten článek takový uspěchaný. Píšu jej narychlo, jelikož za moment odjíždím znovu směr Ostrava.
To je ode mě prozatím vše. Mějte se hezky!

~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.