NAVŠTIVTE MĚ I NA FACEBOOKU

>>FACEBOOK PAGE<<


Aktualizace 8.5.

8. května 2018 v 10:05 | Ritsu-kun |  AKTUALITY
Nuže dnes jen velmi stručně. Jak jste asi pochopili, nemám zrovna dvakrát moc času a to vůbec na nic, tudíž ani vlastně nemám, o čem bych vám sem psal, tedy pokud nechcete poslouchat, jak píšu nějakou nudnou práci do školy nebo jak se učím. Jako vždy se potvrzuje, že škola, která by měla člověka rozvíjet, ho naopak utlumuje.
V této aktualizaci se vyjádřím ke dvěma tématům. K prvnímu proto, že to by vás mohlo asi nejvíce zajímat (kdyby sem někdo chodil, ale na wp mám jasně napsané, že všechny informace najdete tu, takže až mi jednou někdo vyčte, že nepřidávám na wp a ani nedám vědět proč, omlátím mu tenhle blog o hlavu XD), k druhému proto, že krom školy asi nic jiného než toto nedělám :D

1) Příběhy
Ano, většina lidí, co zná můj pseudonym, mě zná jako velmi neaktivního, ale nadaného autora na platformě jménem wattpad (sranda, jasné? XD). Na wp už jsem nic nepřidal, ani nepamatuju. Zkrátka už mi vadilo být svázaný pocitem, že musím psát, protože někdo očekává další kapitoly, takže jsem začal psát do šuplíku, s tím, že na wp bych to postupně vydával, až by to bylo alespoň z nějaké větší části hotové. Teď ovšem nemám čas psát beletrii, jelikož ve škole po mně požadují odborné texty. Pár příběhů, co jsem začal takhle psát do šuplíku, jsem vám tu nastínil, ale říkám si, že už bych to neměl dělat, abych vám tím nesliboval něco, co stejně nikdy nespatří světlo světa.

2) IMVU
Vrátil jsem se (už poněkolikáté) ke hraní IMVU. Mám spoustu nových avatarů, které bych vám chtěl představit, bohužel na to vážně není moc čas. Ovšem, jakmile se naskytne příležitost, vrhnu se do toho (říkám si, že bych to dneska mohl nějak zkusit mezi učením, když mám celý den volný, ale nic neslibuji). Rozhodně sledujte blog (http://ritsukas-imvu.blog.cz/) a facebookovou stránku (https://www.facebook.com/RitsukasImvu/), jelikož to jsou teď momentálně dvě místa, která mají největší šanci, že se na nich objeví nějaká aktivita.


Tímto vám upřímně děkuji za vaše pochopení, jelikož situace je skutečně kritická. Ale berte to tak, pokud se teď zaměřím na školu a zvládnu všechny zkoušky na první pokus, budu poté mít tři měsíce volna a v takovém čase už bych snad něco mohl stihnout XDD


~Ritsuka Hachidori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.